
Πιάτο Βαθύ Σπαγγέτι (Φ25.5) Espiel Terra Grey TLG105K6
Μοντέρνο, βαθύ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Εξοπλίστε τη κουζίνα σας με τα κατάλληλα βαθιά πιάτα από την εταιρεία Espiel για να απολαμβάνετε το φαγητό σας με άνεση. Πορσελάνινα πιάτα με ανεξίτηλο χρώμα, με μοντέρνο σχεδιασμό και άφοβο πλύσιμο στο πλυντήριο πιάτων.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Ποικιλία | Βαθύ |
| Width | 28 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Μοντέρνο, βαθύ
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα

Σετ, για γλυκά, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Σετ, ρηχό, 4


Ανατολίτικο

Βαθύ
Σε απόθεμα

Οβάλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα

Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρηχό
Σε απόθεμα
Βαθύ

Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα