
Δίσκος Σερβιρίσματος (42x32) F-V Poly Beige 190315
Δίσκοι, πλαστικό, άτυπη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δίσκος σερβιρίσματος σε πράσινη απόχρωση με πουά σχέδιο. Έχει λαβές μεταφοράς και είναι κατασκευασμένος από πλαστικό υλικό. Εύκολος στο καθάρισμα και ανθεκτικός στη καθημερινή χρήση.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 46 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.403 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Δίσκοι, πλαστικό, άτυπη
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο

Μοντέρνο, πιατέλες, ξύλο
Σε απόθεμα
Πιατέλες, ξύλο, οβάλ
Σε απόθεμα
Σκανδιναβική, ξύλο, ανατολίτικο

Ξύλο, στρογγυλή
Σε απόθεμα
Πιατέλες, ξύλο, στρογγυλή
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πιατέλες, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, πλαστικό


Ξύλο
Σε απόθεμα
Σκανδιναβική, ξύλο


Δίσκοι, ξύλο, άτυπη
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα






Ξύλο, οβάλ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα