
14,64 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δίσκος σερβιρίσματος σε μπεζ απόχρωση με πουά σχέδιο. Έχει λαβές μεταφοράς και είναι κατασκευασμένος από πλαστικό υλικό. Εύκολος στο καθάρισμα και ανθεκτικός στη καθημερινή χρήση.
| Ποικιλία | Δίσκοι |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Σχήμα | Άτυπα |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 46 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.405 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |




Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καπάκι, γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα