
Δίσκος Σερβιρίσματος (42x32) F-V Poly Beige 190315
Δίσκοι, πλαστικό, άτυπη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δίσκος σερβιρίσματος σε ροζ απόχρωση με πουά σχέδιο. Έχει λαβές μεταφοράς και είναι κατασκευασμένος από πλαστικό υλικό. Εύκολος στο καθάρισμα και ανθεκτικός στη καθημερινή χρήση.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 46 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.405 kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Δίσκοι, πλαστικό, άτυπη
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο

Πιατέλες, ξύλο, οβάλ
Σε απόθεμα
Ξύλο, στρογγυλή
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πιατέλες, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Πιατέλες, ξύλο, στρογγυλή
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, ξύλο, άτυπη
Σε απόθεμα

Σκανδιναβική, ξύλο, ανατολίτικο

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Μοντέρνο, πιατέλες, ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, πλαστικό


Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Σκανδιναβική, ξύλο


Ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα