
Δίσκοι Διακόσμησης (Σετ 2τμχ) A-S Elya 204019
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 7,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ορθογώνιος δίσκος σερβιρίσματος ιδανικός για κομψό και πρακτικό σερβίρισμα. Είναι κατασκευασμένος από μελαμίνη σε μπεζ χρώμα. Διαθέτει πρακτικές λαβές που διευκολύνουν τη μεταφορά, καθιστώντας τον ιδανικό για το σερβίρισμα καφέ, ροφημάτων ή ποτών στους καλεσμένους σας. Ξεχωρίζει για τη λειτουργικότητα και την αισθητική του.
| Ποικιλία | Δίσκοι |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Σχήμα | Οβάλ |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 41 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 0.65 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καπάκι, γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα