
Δίσκος Διακόσμησης (Φ45x3) Espiel KAG150
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλατώ σερβιρίσματος με μοντέρνα αισθητική. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο ακακίας σε φυσική απόχρωση. Προσφέρει σταθερότητα, φυσική υφή και υψηλή αντοχή στην υγρασία. Ιδανικό για να σερβίρετε μικρούς μεζέδες ή τυριά στην μέση του τραπεζιού σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Ποικιλία | Πιατέλες |
| Υλικό | Ξύλο |
| Σχήμα | Οβάλ |
| Χρώμα | Καφέ |
| Width | 36 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 24 cm |
| Total weight | 0.69 kg |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Με καπάκι, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα



Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα