
Δίσκος Σερβιρίσματος (48x31x5) Estia Allure Ορθογώνιο 01-28268
Ξύλο
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 13,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλατώ σερβιρίσματος με μοντέρνα αισθητική. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο ακακίας σε φυσική απόχρωση. Το ξύλο ακακίας προσφέρει σταθερότητα, φυσική υφή και υψηλή αντοχή στην υγρασία. Ιδανικό για να σερβίρετε μικρούς μεζέδες ή τυριά στην μέση του τραπεζιού σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Ποικιλία | Πιατέλες |
| Υλικό | Ξύλο |
| Σχήμα | Άτυπα |
| Χρώμα | Καφέ |
| Width | 60 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 1.154 kg |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Με καπάκι, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα