
Ρολόι Τοίχου (Φ50) Αθόρυβο A-S Nico 185802
Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρολόι τοίχου με μοντέρνο ύφος. Είναι κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό σε καφέ χρώμα και έχει μπεζ καντράν με εφέ πέτρας. Λειτουργεί με 1 μπαταρία AA LR6, η οποία δεν περιλαμβάνεται. Ιδανικό για σαλόνι, τραπεζαρία ή γραφείο, λειτουργεί τόσο ως χρηστικό αντικείμενο όσο και ως διακοσμητική λεπτομέρεια που αναβαθμίζει τον χώρο.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Επιτοίχια |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Width | 29 cm |
| Depth | 4 cm |
| Height | 29 cm |
| Total weight | 0.7 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό, γυαλί
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, αναλογικό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια, πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα