
Stewehome Ασημί Ρολόι Τοίχου με Λευκό Κέντρο & Χρυσό Γρανάζι Μηχανισμού 60x60 cm
Επιτοίχια
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρολόι τοίχου μεγάλο με βιομηχανικό ύφος. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε μαύρη απόχρωση και λεπτομέρεια ξύλου MDF. Λειτουργεί με 1 μπαταρία AA LR6, η οποία δεν περιλαμβάνεται. Ιδανικό να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού ή στο γραφείο.
| Τοποθέτηση | Επιτοίχια |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Βιομηχανικό |
| Width | 73 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 73 cm |
| Total weight | 2.67 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια, αναλογικό

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια

Επιτοίχια, ξύλο

Επιτοίχια, ξύλο

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα

Αναλογικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια, ανατολίτικο

Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, ξύλο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα