
vidaXL Ρολόι Τοίχου Χρυσό 40 εκ. Μεταλλικό
Επιτοίχια
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρολόι τοίχου με αθόρυβη λειτουργία και μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε λευκό χρώμα με εφέ μαρμάρου και χρυσές λεπτομέρειες. Λειτουργεί με 1 μπαταρία AA LR6, η οποία δεν περιλαμβάνεται. Ιδανικό να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού ή στο γραφείο, καθώς δεν ακούγονται οι χτύποι του.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Επιτοίχια |
| Width | 8 cm |
| Depth | 58 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 2.8 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια

Επιτοίχια, εκκρεμές

Μοντέρνο, επιτοίχια

Επιτοίχια, πλαστικό, γυαλί
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, ρέτρο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, εκκρεμές

Επιτοίχια, τετράγωνο, ανατολίτικο

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

41×27 εκ
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα