
Stewehome Heit Μεταλλικό Ρολόι Τοίχου Μοντέρνος Σχεδιασμός 73x34 cm
Επιτοίχια
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρολόι τοίχου μεγάλο με αθόρυβη λειτουργία σε μοντέρνο ύφος. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε μαύρη απόχρωση με ψάθινο καντράν. Λειτουργεί με 1 μπαταρία AA LR6, η οποία δεν περιλαμβάνεται. Ιδανικό να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού ή στο γραφείο, καθώς δεν ακούγονται οι χτύποι του.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Επιτοίχια |
| Width | 52 cm |
| Depth | 51 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 2.5 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια

Επιτοίχια, ανατολίτικο

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, ανατολίτικο

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό


Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια, πλαστικό

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Επιτοίχια

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα