
Ρολόι τοίχου - 330-39 - 523002
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρολόι τοίχου με αθόρυβη λειτουργία σε καφέ χρώμα με vintage ύφος. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό και πλαστικό υλικό. Λειτουργεί με 1 μπαταρία AA LR6, η οποία δεν περιλαμβάνεται. Ιδανικό να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού, καθώς δεν ακούγονται οι χτύποι του.
| Τοποθέτηση | Επιτοίχια |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Width | 34 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 48 cm |
| Total weight | 0.45 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια, πλαστικό, γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια, πλαστικό

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια, γυαλί
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια

Επιτοίχια, ξύλο

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια, γυαλί
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια, πλαστικό

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα



81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα



Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα