
Ρολόι Τοίχου (Φ50) Αθόρυβο A-S Nico 185802
Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρολόι τοίχου με αθόρυβη λειτουργία και μίνιμαλ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό σε ασημί χρώμα με μαύρους δείκτες και αριθμούς. Στο μπροστινό μέρος διαθέτει γυαλί. Λειτουργεί με 1 μπαταρία AA LR6, η οποία δεν περιλαμβάνεται. Ιδανικό να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού ή στο γραφείο, καθώς δεν ακούγονται οι χτύποι του.
| Τοποθέτηση | Επιτοίχια |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό, Γυαλί |
| Width | 5 cm |
| Depth | 36 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.685 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα




8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα