
Ρολόι Τοίχου (Φ29) A-S Nella 218508
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρολόι τοίχου με αθόρυβη λειτουργία και μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο MDF_E1 σε μπεζ χρώμα με μαύρους δείκτες και λευκό καντράν. Στο μπροστινό μέρος διαθέτει γυαλί. Λειτουργεί με 1 μπαταρία AA LR6, η οποία δεν περιλαμβάνεται. Ιδανικό να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού ή στο γραφείο, καθώς δεν ακούγονται οι χτύποι του. Διαστάσεις με λαβή 66εκ.Υ.
| Τοποθέτηση | Επιτοίχια |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο, Γυαλί |
| Width | 7 cm |
| Depth | 68 cm |
| Height | 58 cm |
| Total weight | 3.84 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Λευκό |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, γυαλί

Επιτοίχια

Επιτοίχια, ξύλο, αναλογικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, αναλογικό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια, ανατολίτικο

Επιτοίχια, πλαστικό, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, γυαλί

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια, στρογγυλό

Μοντέρνο, επιτοίχια, ανατολίτικο

Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια, πλαστικό, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ανατολίτικο

Επιτοίχια

Επιτοίχια, γυαλί
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα