
Ρολόι Τοίχου (Φ30) A-S Ariana 195205
Μοντέρνο, επιτοίχια, γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρολόι τοίχου σε μαύρο χρώμα και σχήμα λουλούδι από την εταιρεία Karlsson. Κατασκευασμένο από ξύλο καπλαμά. Λειτουργεί με 1 AA μπαταρία η οποία δεν περιλαμβάνεται. Ιδανικό να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού ή στο γραφείο. Εγγύηση 2 χρόνια.
| Τοποθέτηση | Επιτοίχια |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 42 cm |
| Depth | 42 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Karlsson |

Μοντέρνο, επιτοίχια, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια, γυαλί
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό, γυαλί
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, ξύλο, γυαλί
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια, ξύλο, αναλογικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμα

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια, βιομηχανικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα



42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα