
Ρολόι Τοίχου (Φ59.2x5.8) Espiel ROL619
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρολόι τοίχου με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από αλουμίνιο και μέταλλο σε χρυσό χρώμα με ανθρακί λεπτομέρειες και διαθέτει γυαλί. Λειτουργεί με 1 μπαταρία AA/LR6 1.5V, η οποία δεν περιλαμβάνεται και έχει 2 δείκτες. Ιδανικό να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Επιτοίχια |
| Υλικό | Γυαλί |
| Width | 31 cm |
| Depth | 4 cm |
| Height | 31 cm |
| Total weight | 0.72 kg |
| Χρώμα | Χρυσό,Γκρι |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα

Επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, γυαλί
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια


Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια, βιομηχανικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό, για την κουζίνα
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα