
Ρολόι τοίχου - XH-8609 - 186090 - Silver
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρολόι τοίχου με μοντέρνο ύφος και κινούμενα γρανάζια. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε μπεζ χρώμα με χρυσές λεπτομέρειες. Λειτουργεί με 2 μπαταρίες LR6-AA, οι οποίες δεν περιλαμβάνονται. Ιδανικό να τοποθετηθεί στο γραφείο, στο σαλόνι, στο χωλ ή στη κουζίνα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Επιτοίχια |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 51 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 51 cm |
| Total weight | 4 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια

Επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, μέταλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια, τετράγωνο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3



Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια, πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια

Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, μέταλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα

Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια, πλαστικό

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα