
Κορνίζα (10x15) K-M FL2200270
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 28×23 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα τοίχου με μοντέρνο ύφος για φωτογραφία μεγέθους 15x20εκ. Είναι κατασκευασμένη από MDF σε μαύρο χρώμα, με γυαλί στο μπροστινό μέρος. Κατάλληλη για τοποθέτηση στο υπνοδωμάτιο, το γραφείο ή σε όποιον άλλο χώρο ταιριάζει. Διαθέτει πιστοποίηση FSC, που εγγυάται ότι όλες οι πρώτες ύλες προέρχονται από ελεγχόμενους πόρους και υπεύθυνα διαχειριζόμενα δάση. Αυτή η διαχείριση προάγει τη βιοποικιλότητα και ωφελεί τις τοπικές κοινωνίες. Ιδανική για να προσθέσει προσωπικό χαρακτήρα και ζεστασιά στον χώρο.
| Πλάτος: | 23 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 28 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 23 cm |
| Depth | 4 cm |
| Height | 28 cm |
| Total weight | 0.531 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
30×20 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο, πλαστικό

42×30 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα


22×16 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×16 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×27 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

22×16 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

4×73 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
4×30 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα
18×13 εκ
Σε απόθεμα
27×22 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ
Σε απόθεμα

18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×16 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα