
Κορνίζα (10x15) Estheti 756-12142
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 18×13 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα από την εταιρεία Estheti σε μαύρο χρώμα με χρυσές λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από πολυρεζίνη. Η κορνίζα είναι επικαθήμενη. Φυλάξτε τις πιο ξεχωριστές στιγμές της ζωής σας σε μια μοναδική κορνίζα.
| Πλάτος: | 13 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 18 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 14 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.36 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Estheti |

15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, όρθιος, ορθογώνιος
Σε απόθεμα
28×33 εκ, όρθιος, τετράγωνος
Σε απόθεμα
18×13 εκ
Σε απόθεμα


15×10 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ορθογώνιος, σε τεμάχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
15×10 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
18×13 εκ
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
26×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ
Σε απόθεμα
Ορθογώνιος, σε τεμάχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
15×10 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
22×16 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, όρθιος, μέταλο
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
22×16 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×73 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, πλαστικό

Ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα