
Κορνίζα (13x18) Estheti 756-12154
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 26×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα από την εταιρεία Estheti σε ασημί χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από πολυρεζίνη. Η κορνίζα είναι επικαθήμενη. Η επικαθήμενη σχεδίαση της δίνει την δυνατότητα να τοποθετηθεί εύκολα σε οποιοδήποτε τραπέζι ή επιφάνεια. Φυλάξτε τις πιο ξεχωριστές στιγμές της ζωής σας σε μια μοναδική κορνίζα.
| Πλάτος: | 20 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 26 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 26 cm |
| Total weight | 0.36 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Estheti |

18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ορθογώνιος, σε τεμάχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

15×10 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
28×33 εκ, όρθιος, τετράγωνος
Σε απόθεμα
15×10 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα


Ορθογώνιος, σε τεμάχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
15×10 εκ, ρέτρο, όρθιος
Σε απόθεμα


15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ανατολίτικο


15×10 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα