
Δίσκος από τραβερτίνη, Tibur
Μοντέρνο, ρουστίκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πιατέλα σερβιρίσματος από την εταιρεία Espiel σε μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από κεραμικό υλικό. Ιδανική για να σερβίρετε ορεκτικά ή ότι άλλο επιθυμείτε. Συνδυάστε τη με τα προϊόντα της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο τραπέζι σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σχήμα | Οβάλ |
| Width | 34 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Μοντέρνο, ρουστίκ

Μοντέρνο
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Σκανδιναβική, ξύλο

Ανατολίτικο


Δίσκοι

Πλαστικό
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ξύλο, πορσελάνη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα