
Platter S Line Ø25cm χειροποίητη με με πόδι S1365-00N3
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ δίσκοι σερβιρίσματος κατασκευασμένοι από bamboo. Διαθέτουν πρακτικές λαβές για εύκολη μεταφορά. Το σετ περιλαμβάνει 2 δίσκους μεταφοράς δύο μεγεθών που ο ένας μπαίνει μέσα στον άλλο για εξοικονόμηση χώρου. Προσφέρετε στους καλεσμένους σας τον καφέ ή το ποτό τους και εντυπωσιάστε τους.
| Ποικιλία | Δίσκοι |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 48 cm |
| Depth | 33 cm |
| Height | 33 cm |
| Total weight | 1.42 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Ξύλο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, πιατέλες, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Δίσκοι, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Πορσελάνη, οβάλ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα