
Κορνίζα (30x40) A-S Manu Noir 162355A
42×30 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 2×52 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα τοίχου με μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο MDF_E1 σε μαύρο χρώμα και γυαλί στο μπροστά μέρος. Κατάλληλη για τοποθέτηση στον τοίχο σε κάθετη ή οριζόντια μορφή. Ιδανική για να φυλάξει τις πιο όμορφες αναμνήσεις σας. Για Φωτογραφία 40x50εκ. (χωρίς πασπαρτού) 29x39εκ. (με πασπαρτού).
| Πλάτος: | 52 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 2 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 52 cm |
| Depth | 42 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 1.6 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

42×30 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
2×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
2×30 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
2×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο


18×13 εκ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο, πλαστικό

15×10 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

24×55 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα

28×23 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα