
Κορνίζα (50x70) A-S Black Frame 121161A
4×73 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα μεγάλη με μίνιμαλ ύφος. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο MDF_E1 και μοριοσανίδα σε χρυσό χρώμα. Διαθέτει γυαλί στο μπροστινό μέρος και πασπαρτού. Για φωτογραφία 20x29 με πασπαρτού και 30x40 χωρίς πασπαρτού. Μπορείτε να τη τοποθετήσετε ή να τη κρεμάσετε κάθετα ή οριζόντια. Φυλάξτε τις πιο ξεχωριστές στιγμές της ζωής σας σε μια μοναδική κορνίζα.
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 32 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 42 cm |
| Total weight | 0.998 kg |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

4×73 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ξύλο, πλαστικό
Σε απόθεμα
28×23 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
52×52 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα




8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα