
Κορνίζα (13x18) Estheti 756-12042
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 15×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα από την εταιρεία Estheti σε γκρι χρώμα με χρυσές λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από πολυρεζίνη. Η κορνίζα είναι επικαθήμενη. Φυλάξτε τις πιο ξεχωριστές στιγμές της ζωής σας σε μια μοναδική κορνίζα.
| Πλάτος: | 10 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 15 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 12 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.36 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Estheti |

18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

2×15 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

11×11 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
28×23 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
2×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
2×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα

18×13 εκ, ξύλο

Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
2×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

15×10 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα

18×13 εκ, ξύλο


18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα