
17,5 €
Επιτραπέζια/επιτοίχια κορνίζα 20x15 Umbra Prisma 313016-221
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζια πολυκορνίζα με θέσεις για 5 φωτογραφίες. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο mdf σε καφέ απόχρωση και μεταλλικές λεπτομέρειες. Τοποθετήστε την στον χώρο σας και διακοσμήστε τον με τις πιο όμορφες αναμνήσεις σας!
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 59 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.7 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν




Μοντέρνο
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, σετ



15×10 εκ





18×13 εκ
Σε απόθεμα






Ξύλο
Σε απόθεμα


40×36 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
100×200×5 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα