
Κορνίζα (13x18) Estheti 815-00019
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 2×15 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα από την εταιρεία Estheti σε ασημί χρώμα με μοντέρνο ανάγλυφο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό. Η κορνίζα είναι επικαθήμενη. Η επικαθήμενη σχεδίαση της δίνει την δυνατότητα να τοποθετηθεί εύκολα σε οποιοδήποτε τραπέζι ή επιφάνεια. Φυλάξτε τις πιο ξεχωριστές στιγμές της ζωής σας σε μια μοναδική κορνίζα.
| Πλάτος: | 15 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 2 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 15 cm, 15 cm, 15 cm, 15 cm |
| Depth | 15 cm, 15 cm, 15 cm, 15 cm |
| Height | 2 cm, 2 cm, 2 cm, 2 cm |
| Total weight | 0.36 kg, 0.36 kg, 0.36 kg, 0.36 kg |
| Κατασκευαστής | Estheti |

18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα




15×10 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

2×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
11×11 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
28×23 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, ανατολίτικο

18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

72×53 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα

18×13 εκ, ξύλο

Ανατολίτικο

2×15 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
2×15 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο

Ξύλο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα