
Κορνίζα (30x40) A-S Manu White 162355B
2×30 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα τοίχου μεγάλη με μίνιμαλ ύφος. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο MDF και μοριοσανίδα σε μπεζ χρώμα. Μπορείτε να την κρεμάσετε κάθετα ή οριζόντια. Φυλάξτε τις πιο ξεχωριστές στιγμές της ζωής σας σε μια μοναδική κορνίζα.
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 42 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.98 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

2×30 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
2×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
2×52 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ
προς αποστολή σε 1 ημέρα

15×10 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

2×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα

Ορθογώνιος, σε τεμάχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

22×17 εκ, όρθιος, ορθογώνιος


Ξύλο


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα