
Ρολόι Τοίχου (40x4.5x50) Estheti 753-10049
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρολόι επιτραπέζιο από την εταιρεία Estheti σε λευκό και μαύρο χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από ξύλινο και μεταλλικό υλικό. Η κατασκευή του το καθιστά ανθεκτικό. Λειτουργεί με 1 AA μπαταρία η οποία δεν περιλαμβάνεται. Ιδανικό να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού ή στο γραφείο.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Επιτοίχια |
| Width | 60 cm |
| Depth | 4 cm |
| Height | 60 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Μεταλλικό,Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, βιομηχανικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια, βιομηχανικό, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια


15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα