
Ρολόι Τοίχου (Φ35) A-S Bratislav 210451
Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Eπιτραπέζιο ρολόι με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε χρυσό χρώμα με χρυσό καντράν. Λειτουργεί με 1 μπαταρία AA LR6 1.5V, η οποία δεν περιλαμβάνεται. Μπορεί να τοποθετηθεί στο σαλόνι, την κουζίνα ή το χολ, δίνοντας μια στυλάτη πινελιά στον χώρο που θα τοποθετηθεί.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 15 cm |
| Depth | 4 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 0.31 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, ανατολίτικο

Επιτοίχια, ξύλο

Μοντέρνο, επιτοίχια, ανατολίτικο

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, γυαλί
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια


Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό, γυαλί
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια, στρογγυλό

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα



81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Ρουστίκ
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα