
Ρολόι Τοίχου Γκρι/Πλαστικό Φ20cm Σε 3 Σχέδια
Επιτοίχια, πλαστικό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρολόι τοίχου μεγάλο από την εταιρεία Estheti με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα και ξύλο σε φυσική απόχρωση. Η κατασκευή του το καθιστά ανθεκτικό. Οι μεγάλες και ευδιάκριτες ενδείξεις διευκολύνουν την ανάγνωση της ώρας, κάνοντάς το πρακτικό και χρήσιμο. Λειτουργεί με 1 AA μπαταρία η οποία δεν περιλαμβάνεται. Ιδανικό να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού ή στο γραφείο.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Επιτοίχια |
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 61 cm, 61 cm, 61 cm, 61 cm |
| Depth | 6 cm, 6 cm, 6 cm, 6 cm |
| Height | 61 cm, 61 cm, 61 cm, 61 cm |
| Total weight | 2 kg, 2 kg, 2 kg, 2 kg |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια, ανατολίτικο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2



Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, γυαλί
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Επιτοίχια, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια


Επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα