
Καπάκι Λεκάνης (46x37.5) L-C Kelly White 1802121
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καπάκι για την τουαλέτα κατασκευασμένο από ξύλο MDF σε λευκό χρώμα με τυπωτό σχέδιο σκυλάκι. Έχει συμπαγή και στιβαρή κατασκευή με οβάλ σχήμα. Διαθέτει ανοξείδωτους μεντεσέδες, που το καθιστούν ανθεκτικό στα καθαριστικά και την καθημερινή χρήση. Οι μεντεσέδες καλύπτουν απόσταση από 13.5εκ. έως 18.5εκ.
| Υλικό καθίσματος τουαλέτας | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 38 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 50 cm |
| Total weight | 2.8 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Soft-close
Σε απόθεμα
Soft-close, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, διάμετρος
Σε απόθεμα

Soft-close
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Soft-close
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Soft-close, πλαστικό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Soft-close
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Soft-close
Σε απόθεμα
Soft-close
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Soft-close
Σε απόθεμα
Soft-close, πλαστικό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Soft-close
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Soft-close
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Soft-close
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα