
Tiger Hetta Καπάκι Λεκάνης MDF Brown 800589
Soft-close
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καπάκι λεκάνης σε λευκό χρώμα και μαύρο φλοράλ σχέδιο και μπεζ καπάκι με εφέ ξύλου. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο MDF_E1. Διαθέτει μεντεσέδες ψευδάργυρου που προσφέρουν εξαιρετική αντοχή.
| Υλικό καθίσματος τουαλέτας | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 47 cm |
| Depth | 36 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 3.43 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Μαύρο |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Soft-close
Σε απόθεμα

Soft-close
Σε απόθεμα
Soft-close
Σε απόθεμα


Soft-close

Soft-close


Ξύλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Soft-close



Soft-close

Ξύλο
Σε απόθεμα



Soft-close, πλαστικό



Πλαστικό

Soft-close






Soft-close, πλαστικό

Πλαστικό

Soft-close

Πλαστικό, διάμετρος

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα