
39,26 €41,72 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καπάκι για την τουαλέτα κατασκευασμένο από ξύλο MDF. Έχει εκρού χρώμα με μπεζ-καφέ-μαύρες λεπτομέρειες και μοντέρνο τυπωτό σχέδιο. Έχει συμπαγή και στιβαρή κατασκευή με οβάλ σχήμα. Διαθέτει πλαστικούς μεντεσέδες με ρυθμιζόμενη απόσταση 13.5-18.5εκ.
| Υλικό καθίσματος τουαλέτας | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 11 cm |
| Depth | 11 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 2.8 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Καφέ,Εκρού |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |


Soft-close


Ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό


Soft-close

Soft-close
Σε απόθεμα





Soft-close, πλαστικό







Πλαστικό, διάμετρος




Πλαστικό, διάμετρος

Soft-close, πλαστικό

Soft-close

Soft-close

Soft-close
Σε απόθεμα

Ξύλο, διάμετρος
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα