
Καπάκι Λεκάνης (43x36) Estia Marble 02-21825
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καπάκι για την τουαλέτα κατασκευασμένο από ξύλο MDF. Έχει εκρού χρώμα με μαύρες λεπτομέρειες και μοντέρνο τυπωτό σχέδιο. Το κάθισμα είναι μπεζ με εφέ ξύλου. Έχει συμπαγή και στιβαρή κατασκευή με οβάλ σχήμα. Διαθέτει ανοξείδωτους μεντεσέδες, που το καθιστούν ανθεκτικό στα καθαριστικά και την καθημερινή χρήση.
| Υλικό καθίσματος τουαλέτας | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 9 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 38 cm |
| Total weight | 2.8 kg |
| Χρώμα | Εκρού,Μπεζ |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα

Soft-close
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Soft-close, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Soft-close
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Soft-close
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Soft-close
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Soft-close
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Soft-close, πλαστικό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Soft-close
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Soft-close
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Soft-close
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα
Soft-close
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Soft-close
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα
Soft-close
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα