
Καπάκι Λεκάνης Soft Close (37x50) F-V Onyx Black 200172B
Soft-close, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καπάκι λεκάνης σε πράσινο χρώμα, κατασκευασμένο από ξύλο MDF. Διαθέτει χρυσούς μεταλλικούς μεντεσέδες. Συνολικό μήκος μαζί με τους μεντεσέδες 49εκ. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Η απόσταση μεταξύ των μεντεσέδων είναι ρυθμιζόμενη από 10.7 έως 20.4εκ.
| Υλικό καθίσματος τουαλέτας | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 36 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 47 cm |
| Total weight | 3.75 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Soft-close, ξύλο
Σε απόθεμα
Soft-close
Σε απόθεμα

Soft-close
Σε απόθεμα



Soft-close
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Soft-close
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Soft-close
Σε απόθεμα

Soft-close
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Πλαστικό

Soft-close
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Soft-close
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Soft-close, πλαστικό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Soft-close
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Soft-close
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Soft-close, πλαστικό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Soft-close
Σε απόθεμα

Ξύλο, διάμετρος
Σε απόθεμα


Soft-close
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

36×28 εκ
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα