
Δοχείο Αποθήκευσης 1.37lt Z-L Scandi Black 19335
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο για την κουζίνα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Έχει μπεζ μεταλλικό καπάκι με εφέ ξύλου. Ιδανικό για να αποθηκεύσετε τα τρόφιμά σας και να διατηρήσετε οργανωμένη την κουζίνα και τα ντουλάπια σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας. Χωρητικότητα 680ml.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 8 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 0.095 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό, 500-1000μλ
Σε απόθεμα

Για τρόφιμα, πλαστικό, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό, γυαλί
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Πλαστικό, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα


Πλαστικό, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τσάι, σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Πορσελάνη, ανατολίτικο


Πλαστικό, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


45×26 εκ
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα