
Φαγητοδοχείο 800ml F-V Siliglass 217605
Για τρόφιμα, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διάφανο τετράγωνο φαγητοδοχείο με βαλβίδα και αεροστεγές κλείσιμο. Είναι κατασκευασμένο από βοροπυριτικό γυαλί, κατάλληλο για επαφή με τρόφιμα, που το καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικό. Διαθέει αντιολισθιτική επένδυση από σιλικόνη σε πράσινο χρώμα. Η βαλβίδα αποσυμπίεσης του αέρα συμβάλλει στη διατήρηση της ποιότητας και της θερμοκρασίας του φαγητού για αρκετές ώρες. Είναι κατάλληλο για φούρνο μικροκυμάτων, πλυντήριο πιάτων, φούρνο (χωρίς το καπάκι) και κατάψυξη. Έχει αντοχή σε θερμοκρασίες από -20 έως 200C. Χωρητικότητα 500ml.
| Είδος βάζου | Για τρόφιμα |
|---|---|
| Υλικό | Γυαλί |
| Χωρητικότητα | Μέχρι 500μλ, 500-1000μλ |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 11 cm |
| Depth | 11 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.46 kg |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για τρόφιμα, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Μέχρι 500μλ
προς αποστολή σε 1 ημέραΓια τρόφιμα, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα

Πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, γυαλί
Σε απόθεμαΓια τρόφιμα, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τρόφιμα, σετ
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Γυαλί, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Γυαλί, μέχρι 500μλ, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα