
Δοχείο Για Κρεμμύδια (Φ14x16.2) Z-L 19382
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διάφανο τετράγωνο φαγητοδοχείο με βαλβίδα και αεροστεγές κλείσιμο. Είναι κατασκευασμένο από βοροπυριτικό γυαλί, κατάλληλο για επαφή με τρόφιμα, που το καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικό. Διαθέει αντιολισθιτική επένδυση από σιλικόνη σε πράσινο χρώμα. Η βαλβίδα αποσυμπίεσης του αέρα συμβάλλει στη διατήρηση της ποιότητας και της θερμοκρασίας του φαγητού για αρκετές ώρες. Είναι κατάλληλο για φούρνο μικροκυμάτων, πλυντήριο πιάτων, φούρνο (χωρίς το καπάκι) και κατάψυξη. Έχει αντοχή σε θερμοκρασίες από -20 έως 200C. Χωρητικότητα 800ml.
| Είδος βάζου | Για τρόφιμα |
|---|---|
| Υλικό | Γυαλί |
| Χωρητικότητα | 500-1000μλ |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Width | 13 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.66 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί, 500-1000μλ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
