
Πλαστικό Δοχείο Αποθήκευσης Easy Lock 300ml
Πλαστικό, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάζο για την κουζίνα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από διάφανο γυαλί και διαθέτει καπάκι από ξύλο bamboo που κλείνει αεροστεγώς, καθώς διαθέτει δακτύλιο σιλικόνη. Έτσι παραμένει φρέσκο το περιεχόμενο του και διατηρείτε για μεγαλύτερο χρονικό διάστημα. Ιδανικό για να αποθηκεύσετε τα τρόφιμά σας και να διατηρήσετε οργανωμένη την κουζίνα και τα ντουλάπια σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας. Χωρητικότητα 720ml.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Γυαλί |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm |
| Depth | 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm |
| Height | 11 cm, 11 cm, 11 cm, 11 cm |
| Total weight | 0.28 kg, 0.28 kg, 0.28 kg, 0.28 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πλαστικό, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Σετ, μέχρι 500μλ

Πλαστικό, γυαλί
Σε απόθεμα


Γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τσάι, σετ
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Πορσελάνη, ανατολίτικο

Σετ, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για καφέ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, στρογγυλό
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα