
Δοχείο Αποθήκευσης 680ml Z-L Scandi Black 19334
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο για την κουζίνα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Έχει μπεζ μεταλλικό καπάκι με εφέ ξύλου. Ιδανικό για να αποθηκεύσετε τα τρόφιμά σας και να διατηρήσετε οργανωμένη την κουζίνα και τα ντουλάπια σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας. Χωρητικότητα 1370ml.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 11 cm |
| Depth | 11 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 0.146 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα


Γυαλί, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα




Γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα


Γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα

Γυαλί, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τσάι, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό, 500-1000μλ
Σε απόθεμα


Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα

Σετ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα