
Φαγητοδοχεία (Σετ 6τμχ) Melii 16600
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάζο κουζίνας κατασκευασμένο από διάφανο γυαλί με βιδωτό μεταλλικό καπάκι από ανοξείδωτο ατσάλι σε ασημί χρώμα. Ιδανικό για να αποθηκεύσετε τα τρόφιμά σας και να διατηρήσετε οργανωμένη την κουζίνα και τα ντουλάπια σας. Χωρητικότητα 420ml.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Width | 7 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.321 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί, 500-1000μλ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα

Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα