
JAR 11x11x24cm 74608 - Oriana Ferelli®
Γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέραΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάζο για την κουζίνα κατασκευασμένο από διάφανο ανάγλυφο γυαλί με βιδωτό μεταλλικό καπάκι σε μαύρο χρώμα. Ιδανικό για να τοποθετήσετε μέσα μπαχαρικά, όσπρια ή ότι άλλο θέλετε. Χωρητικότητα: 520ml. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στη κουζίνα σας.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Width | 9 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 0.324 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ, γυαλί, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα


Γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα

Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα

Σετ, γυαλί, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Γυαλί, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα


Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
11×53×41 εκ
Σε απόθεμα