
Δοχείο Αποθήκευσης 650ml Με Αεροστεγές Κλείσιμο Estia Acacia 01-17477
Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτί για τσάι με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο bamboo σε φυσική απόχρωση, συνδυάζει ανθεκτικότητα και φυσική αισθητική που ταιριάζει σε κάθε κουζίνα. Διαθέτει 6 θέσεις για να διαχωρίζονται οι γεύσεις από τα τσάγια και κλείνει με καπάκι. Το καπάκι είναι κατασκευασμένο από διάφανο ακρυλικό υλικό και σας επιτρέπει να βλέπετε το περιεχόμενο, ενώ προστατεύει τα φακελάκια τσαγιού από σκόνη και υγρασία. Ένα πρακτικό και καλαίσθητο αξεσουάρ που προσθέτει τάξη και στυλ στον χώρο σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Είδος βάζου | Για τσάι |
| Width | 21 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.495 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί, 500-1000μλ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα