
Δοχείο Για Κρεμμύδια (Φ14x16.2) Z-L 19382
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάζο για την κουζίνα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε μπεζ απόχρωση και έχει bamboo καπάκι σε φυσική απόχρωση. Ιδανικό για να αποθηκεύσετε τα τρόφιμά σας και να διατηρήσετε οργανωμένη την κουζίνα και τα ντουλάπια σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας. Χωρητικότητα 1100ml.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Είδος βάζου | Για τρόφιμα |
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Μέταλο |
| Χωρητικότητα | Πάνω απο 1000μλ |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα

Γυαλί, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τσάι, τετράγωνο
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί, μέχρι 500μλ, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τρόφιμα, σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα