
Δοχείο Αποθήκευσης 520ml Z-L 19662
Γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάζο για την κουζίνα με ανάγλυφο σχέδιο, κατασκευασμένο από διάφανο γυαλί. Διαθέτει καπάκι που κλείνει αεροστεγώς με δακτύλιο σιλικόνης. Ιδανικό για να αποθηκεύσετε τα τρόφιμά σας και να διατηρήσετε οργανωμένη την κουζίνα και τα ντουλάπια σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας. Χωρητικότητα 1200ml.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Γυαλί |
| Χωρητικότητα | Πάνω απο 1000μλ |
| Width | 11 cm |
| Depth | 11 cm |
| Height | 23 cm |
| Total weight | 0.7 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα

Για τρόφιμα, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα

Σετ, πλαστικό, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ

Γυαλί, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα



41×41×7 εκ
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα