
Κορνίζα Τοίχου 2 Θέσεων (20.5x0.7x21) A-S Col Sibylle 195245
21×20 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 72×52 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κάδρο τοίχου με μοντέρνο πολύχρωμο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο MDF_E1 σε μπεζ χρώμα και διαθέτει τζάμι στο μπροστινό μέρος. Διαθέτει γάντζο για να κρεμιέται. Ιδανικό κάδρο που θα χαρίσει μοναδικό χαρακτήρα στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 52 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 72 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 52 cm |
| Depth | 4 cm |
| Height | 72 cm |
| Total weight | 2.112 kg |
| Χρώμα | Γαλάζιο |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

21×20 εκ
Σε απόθεμα
23×41 εκ, σετ
Σε απόθεμα
23×41 εκ, σετ
Σε απόθεμα
22×17 εκ, όρθιος, ορθογώνιος


Ξύλο
Σε απόθεμα
26×26 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Σετ

15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
1×10 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
18×13 εκ
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
3×40 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

24×55 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

15×10 εκ
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
15×10 εκ
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ορθογώνιος, σε τεμάχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
15×10 εκ
Σε απόθεμα

18×13 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα