
Αρωματιστής (Φ11x11) Scentchips 850163 Chisseld Sand
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο σε ροζ χρώμα από την εταιρεία Octopus. Κατασκευασμένο από διάφανο γυαλί. Ιδανικό για όλους τους χώρους του σπιτιού σας.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Width | 10 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Octopus |

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό


Μοντέρνο

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Ξύλο, γυαλί, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα





Κεραμικό

Γυαλί



Μοντέρνο, κεραμικό, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Ξύλο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, κεραμικό, εσωτερικού χώρου

Γυαλί, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα