
Κηροπήγιο (Φ10x4) K-M Marble Beige A93500620
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο με μοντέρνο σχεδιασμό, κατάλληλο για να το τοποθετήσετε σε οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού σας. Είναι κατασκευασμένο από μάρμαρο σε εκρού χρώμα με χρυσές λεπτομέρειες. Ιδανικό για να διακοσμήσει οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού σας με μοναδικό στυλ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.66 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Μαρμάρινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο, γυαλί, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο, κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό, γυαλί
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα





Κεραμικό
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου, για μεγάλα κεριά
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου, για κεριά τσαγιού
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα

Κεραμικό



Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα