
Κεραμικό κηροπήγιο Υ13,7 εκ., Greta
Κεραμικό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο με μοντέρνο σχεδιασμό της εταιρείας Kersten. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Ιδανικό για οποιοδήποτε εσωτερικό ή εξωτερικό χώρο επιθυμείτε να διακοσμήσετε και να δώσετε στυλ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Τοποθέτηση | Εσωτερικού χώρου |
| Width | 24 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.61 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Kersten |

Κεραμικό

Μοντέρνο, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, εσωτερικού χώρου


Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό


Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο, γυαλί, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Εσωτερικού χώρου, για κεριά τσαγιού
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Κεραμικό, γυαλί
Σε απόθεμα


Ξύλο, κεραμικό
Σε απόθεμα

Σκανδιναβικό, μέταλο, εσωτερικού χώρου

Ανατολίτικο


Εσωτερικού χώρου

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
11×53×41 εκ
Σε απόθεμα